Kariera B2B TAX BANACH PIETRZAK

KARIERA B2B TAX BANACH PIETRZAK SP. Z O.O.

Dlaczego my?

Kancelaria B2B TAX BANACH PIETRZAK Sp. z o.o. w Katowicach – Spółka doradztwa podatkowego, to mały zespół wielkie możliwości, w którym dobrze się pracuje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy

Jesteśmy młodym zespołem ludzi skupionych na szeroko rozumianym doradztwie prawno-podatkowym. Młody dynamicznie rozwijający się zespół pozwala każdemu na indywidualny rozwój i spełnienia swoich ambicji zawodowych.

Oferty pracy:

Kancelaria B2B TAX Banach Pietrzak Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach prowadzi rekrutację na stanowisko konsultanta podatkowego/doradcy podatkowego.

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z Kancelarią prosimy o przesłanie CV lub wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego.

Opis stanowiska:

  • sporządzanie opinii podatkowych, dokumentacji podatkowych,
  • przygotowywanie wniosków o interpretacje przepisów podatkowych
  • asysta w kontrolach podatkowych,
  • bieżące doradztwo podatkowe,
  • przygotowywanie pism w postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach przed sądami administracyjnymi,
  • pisanie artykułów o tematyce podatkowej,
  • przeprowadzanie audytów podatkowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • znajomość przepisów podatkowych,
  • wymagane co najmniej 2 letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym,
  • posługiwanie się aplikacjami MS Office oraz aplikacjami typu Lex,
  • komunikatywność i umiejętność formułowania myśli w sposób rzeczowy i jasny,
  • zdolności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
  • znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę na rzecz klientów różnych branż,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych (doradca podatkowy),
  • doskonałą atmosferę i warunki pracy.

Praktyki i STAŻE

Kancelaria prowadzi bieżący nabór na praktyki i płatne staże dla studentów V roku oraz absolwentów prawa.

Nasi praktykanci parzą kawę – Dla siebie, we wspólnej kuchni…

W ramach praktyk istnieje możliwość zapoznania się z specyfiką pracy w kancelarii doradztwa podatkowego.

Dla najlepszych istnieje możliwość odbycia płatnego stażu a docelowo znalezienia zatrudnienia w Kancelarii.

Wymagania:

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach z zakresu TP i współpracy z JST;

Jeśli jesteś zainteresowany/na nawiązaniem współpracy (praktyki/staż, zatrudnienie), prześlij nam swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@b2btax.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacji. Rozumiem, że moje dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu niezbędnym dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez B2B TAX BANACH PIETRZAK Sp. z o.o. w Katowicach. Jednocześnie jestem świadomy, że w/w podmiot może przechowywać, w szczególności, choć nie tylko, następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, numer PESEL w celach wdrożenia, administrowania i zarządzania procesem rekrutacyjnym dotyczącym mojej osoby (Dane osobowe).

Rozumiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Niniejszym potwierdzam, że zapoznałem/am się z powyższą informacją dotyczącą wykorzystywania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie powyższym zakresie. Rozumiem, że brak wyrażenia zgody na udostępnienie i przechowanie danych osobowych powoduje, iż aplikacja nie zostanie wzięta pod uwagę w procesach rekrutacyjnych.”

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon

    Forma zatrudnienia

    Życiorys

    Wykształcenie